Intersog

Intersog – міжнародна компанія, що розробляє програмне забезпечення, допомагає бізнесу розвиватися за допомогою інноваційних технологій та найкращих талантів з США, Канади, Мексики, України та Ізраїлю. Ми реалізували понад 1300 проектів для наших європейських та американських клієнтів.

Наші клієнти

З моменту свого заснування у 2005 році Intersog став надійним технічним партнером для підприємств з Fortune 500, включаючи Toyota, Bosch та CDW. Більшість наших клієнтів кажуть, що високо оцінюють співпрацю з нами завдяки трьом факторам:

● нашому професіоналізму та небайдужості;

● великому досвіду у сучасних технологіях та розробці;

● орієнтованості на бізнес цілі та потреби клієнтів.

Наші таланти

Люди – головний скарб Intersog. Ми справді віримо, що добробут наших колег є ключовим фактором як успіху клієнтів, так і зростання бізнесу. Ми працюємо наполегливо та розважливо, щоб наші колеги залишались командою високо мотивованих та професійних фахівців, які перевершують очікування клієнтів та пропонують розумні та актуальні ІТ-рішення.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти