JetThoughts

JetThoughts – це компанія-розробник Ruby on Rails and React/Vue.js, орієнтована на малі та середні стартапи США та Європи.

Члени нашої команди – це open source contributors, які знають фрейворкі з середини і використовують гнучкі методології, щоб зробити весь процес плавним та ефективним.

Ми створюємо веб – та мобільні додатки, займаючись всім – від архітектури та розробки програмного забезпечення до аналітики та внутрішніх стратегій зростання.

Наші мотивовані інженери + створений нами процес = стабільна доставка продукції з урахуванням масштабу.

Процес, який ми використовуємо, сформований 15-річним досвідом досліджень та консалтингу.

Наш підхід до ефективної доставки продукції:

● Updates visibility

● Test-driven development (TDD)

● Proactivity

● Continuous Improvement

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти