Koroka Solutions

Koroka Solutions — компанія, що надає ІТ-послуги.

Ми маємо власний досвід розробки програмного забезпечення для корпоративних клієнтів за допомогою таких платформ, як Salesforce, Mulesoft, SF Commerce Cloud і Hubspot, а також створення окремих рішень для продуктів.

Якщо ви хочете почати кар’єру в сучасній компанії, що швидко розвивається, тоді подайте заявку зараз! Ми завжди з нетерпінням чекаємо зустрічі з пристрасними та талановитими професіоналами.

Приєднуйтесь до нас, щоб рости, навчатися та розважатися!

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти