Lagoteam

Lagoteam – це швидкозростаюча аутсорсингова компанія, яка базується в Україні, і орієнтована на рішення аутстафінгу.

У наш час так важко знайти справді талановитих фахівців і створити міцну команду. З Lagoteam стає реалістичним взяти під свій контроль кожен аспект вашого розвитку та знайти тих зірок, яких ви не знайдете на своєму місцевому ринку.

Наша цінність – це наша відповідальність за весь цикл найму висококваліфікованих фахівців, необхідних вашому бізнесу.

Ми маємо доступ до величезного ринку людських ресурсів, тому ви можете розраховувати на фахівців будь-якої галузі. Незалежно від того, чи потрібні вам розробники або інженери біг дата, ми тут, щоб переконатися у вашому професійному задоволенні.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти