Moqod

У Moqod ми розширюємо можливості наших клієнтів, допомагаючи їм подолати складну інженерію, будуючи злагоджене, синергетичне партнерство з розробки програмного забезпечення, де ми повністю віддані кінцевій меті. Ми робимо це, пропонуючи рішення найвищої якості найвищого рівня, дотримуючись спритного мислення.

Понад десять років ми розробляємо спеціальне програмне забезпечення для клієнтів з різних галузей промисловості, допомагаючи їм уловити хвилю інноваційного світу. Ми не тільки пишемо код, але й перекладаємо складні технології на мову успішних продуктів, орієнтованих на користувачів.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти