Nayax Retail

Nayax Retail – продуктова IT компанія з офісом в сонячній Одесі та штаб квартирою в Герцлії (Ізраїль).

Наші продукти – програмне забезпечення, для сфери роздрібної торгівлі, від невеликих кіосків до торгових мереж, з кількістю більш ніж 800 магазинів.

Nayax Retail пропонує повне рішення, що включає прийом безготівкових розрахунків, набір керування та інструменти залучення споживачів, що дозволяє менеджерам вести торгівлю в будь-якому місці та в будь-який час. Пристрої Nayax можна знайти по всьому світу, з філіями в 7 країнах і більш ніж 40 дистриб’юторами. Наші пристрої обслуговують споживачів у 55 країнах і приймають 26 валют.

Команда Nayax Retail, складається з понад 50 людей-розробники, служба підтримки, hr та департамент з контролю якості. Наш офіс завжди наповнений гарячою кавою, смачним печивом та гарним настроєм.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти