Netcracker

Вже більше 25 років Netcracker Technology є провідним провайдером BSS/OSS рішень для постачальників послуг зв’язку, кабельних та цифрових операторів по всьому світу.

250+ міжнародник операторів, таких як Telefonica, Deutsche Telekom, Vodafone та A1 є нашими замовниками.

Офіси та представництва Netcracker розташовані в 50+ країнах світу. Українські офіси знаходяться у Києві, Одесі та Сумах.

Netcracker – це лідер індустрії визнаний експертами та аналітиками із Frost & Sullivan, Analysys Mason, MEF, TM Forum та ін.

Netcracker є дочірньою компанією корпорації NEC, яка має 100+ років досвіду роботи з мережевими технологіями, інноваціями та 112+ тисяч співробітників

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти