PLVision

PLVision — це українська технологічна компанія, яка займається розробкою програмних продуктів і спеціалізується на рішеннях для комп’ютерних мереж, вбудованих систем та Інтернету речей.

Ми створюємо повноцінні програмні продукти або ж окремі фічі для них.

КІЛЬКА ФАКТІВ ПРО PLVISION

• Заснований у 2007 році

• 150+ фахівців

• Ключові технології: C, C ++, Python, P4, Linux, Docker тощо.

• Офіси у Львові, Одесі, Києві та Кракові

• Учасник Open Compute Project (OCP) — глобальної технологічної опенсорс-спільноти

• Співрозробник операційної системи Stratum від Open Networking Foundation (ONF)

• Учасник Intel® Network Builders та Intel® IoT Solutions Alliance

• Учасник Львівського ІТ Кластеру

Команда PLVision має унікальний досвід роботи з 6-ма із топ-10 мережевих мікросхем (чипів). Компанія відома в усьому світі своїми розробками програмних продуктів на основі мережевих операційних систем з відкритим кодом. Наші інженери щодня співпрацюють у світовій опенсорс-спільноті, куди входять інженери Microsoft, Intel, Cisco, NVIDIA, Facebook та інших крутих компаній.

Наші ключові клієнти — лідери мережевої галузі, а також інноваційні, амбітні стартапи зі США, Канади, Ізраїлю та Великобританії. Разом ми створюємо інноваційні рішення, які забезпечують глобальне Connectivity.

ЯК ТИ МОЖЕШ РОЗВИВАТИСЬ У НАШІЙ КОМАНДІ

PLVision пропонує програми, які забезпечують плавний перехід у динамічний та затребуваний мережевий домен для C, C ++, Python Automation інженерів та Project Managers із технічним досвідом. Дізнавайся деталі про ці можливості!

Якщо у тебе 2+ роки досвіду роботи: https://plvision.eu/grow-with-microsoft-azure-sonic

Якщо у тебе 4+ роки досвіду роботи: https://plvision.eu/careers/networking-ramp-up

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти