Provectus

Provectus консультує бізнес та створює власні технологічні рішення, допомагаючи компаніям досягати своїх цілей завдяки штучному інтелекту. У 2020 році компанія отримала статус AWS Consulting Partner найвищого рівня (Premier Tier) у категоріях Data & Analytics, DevOps та Machine Learning.

Наші рішення та проєкти приносять користь, не лише клієнтам, а й суспільству. Уяви: AI для лікування хвороб очей, ML для створення безпечних умов праці, попередження втрати зору та зменшення поширення захворювання. Це не майбутнє, це реальні продукти, які створила #ProvectusTeam.

Крім цього, ми заохочуємо співробітників робити внесок у #opensource, а також розвиваємо tech ком’юніті через проведення та участь у knowledge sharing заходах, стажування та безкоштовні освітні програми.

У компанії працює понад 500 спеціалістів (DevOps, ML, Data, QA Engineers та інші) з України, США, Канади, Коста Рики та Росії.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти