QA Madness

QA Madness – це литовська IT-компанія, що займається мануальним та автоматизованим тестуванням сайтів, мобільних і веб-додатків, а також бізнес-аналізом, аудитом і консалтингом у сфері QA. Ми працюємо на ринку з 2008 року і до цього часу протестували більш ніж 4000 проєктів у різних країнах.

QA Madness працює з проектами із різних галузей (серед яких логістика, електронна комерція, охорона здоров’я, освіта, маркетинг та інші). Компанія має офіси у п’яти містах України – Черкасах, Одесі, Харкові, Дніпрі та Києві.

Зараз у команді QA Madness – понад 100 осіб. Ми дуже уважно підходимо до вибору співробітників. Для нас важлива не кількість відпрацьованих годин, а також і спільні цінності: зокрема, відповідальність, бажання розвиватися і створювати клієнтоорієнтований сервіс. У нас працюють розробники, аналітики, маркетологи, сейлзи, HR та тестувальники. Тож, якщо у тебе є базові теоретичні та практичні навички у сфері тестування – ми будемо раді запросити тебе на співбесіду на позицію Junior QA. Прагнеш спілкування з людьми та допомагати іншим у пошуках кар’єрного шляху? Тоді спробуй себе на позиції Junior Recruiter або Talent Sourcer.

Нам подобається працювати з компаніями із різних куточків світу. Ми всі дуже різні, але користуємося однаковими (або дуже схожими) додатками і технологіями. У певному сенсі, допомагати створювати якісні цифрові продукти і сервіси – це можливість зробити світ трішки кращим. І це дійсно надихає.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти