Sigma Software

Sigma Software – це Шведська компанія з українським корінням. З 2002 року ми надаємо послуги з ІТ консалтингу нашим клієнтам у всьому світі – від Австралії до Західного узбережжя США. Ми працюємо зі стартапами, продуктовими компаніями та ентерпрайзами у 10+ бізнес доменах.

Наші R&D центри опановують трендові технології та напрямки, серед яких Infotainment, віртуальна та доповнена реальність, блокчейн, машинне навчання, Data Science, штучний інтелект тощо.

Високі вимоги до якості, мінімум ієрархії, свобода в прийнятті рішень, вміння чути кожного – це риси притаманні шведському бізнесу, а значить і нам. Та само, як українське вміння прймати найабмітніші челенжи.

Наша риса – різноманіття. Розробники мають можливість працювати з різними проектами, доменами та технологіями. Також кожен має вибір: працювати віддалено, чи з офісу.

Одеський офіс в розташований за адресою Качинського, 7. Це стильний скандинавський дизайн, велика кількість індивідуальних та спільних просторів, спортзал, лабораторія, лаунж зони… тут є все для ефективної роботи та відпочинку.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти