StairwaySoft

StairwaySoft є ізраїльсько-українським постачальником інженерних послуг з розробки інноваційного програмного забезпечення з командою досвідчених інженерів.

Ми обслуговуємо різні компанії по всьому світу для створення рішень та допомоги компаніям у досягненні їх технологічних цілей.

Ми створюємо програмні рішення за допомогою унiкального поєднання східноєвропейської інженерії та ізраїльських інновацій.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти