Synebo

Компанія Synebo була заснована в Одесі в 2015 році і зараз в компанії працює вже більше 100 співробітників. Відносини, які ми підтримуємо в нашій команді – найцінніший актив Synebo.

Наша команда складається з професіоналів, що мають різноманітні сертифікації та чималий досвід роботи з технологіями Salesforce.

Якщо клієнт має окремий додаток, хмарний сервіс або бажає стати партнером ISV, ми допоможемо швидко потрапити до списку AppExchange.

До того ж ми забезпечуємо найвищу якість роботи з аутсорсингу та виконуємо найскладніші завдання. Наші клієнти знають, що ми завжди знайдемо рішення тоді, коли за те більше ніхто не готовий взяти на себе відповідальність, і можуть на нас покластися. У нас 100% задоволених клієнтів.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти