Практичний фінансовий воркшоп

Odesa IT Family провела фінансовий воркшоп за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group!

Разом з нашими спікерами поговорили про Дія. City!

Сергій Торчук, фаундер сервісної компанії TORCH42 та Павло Стрільчук, який має 15+ років бухгалтерської практики презентували реальні кейси про проблеми в роботі в Дія. City, переваги ГІГ-контракту тощо.

Ділимось з вами декількома тезами з виступу:
●Однією зі складностей в роботі є технічні особливості побудови облікової системи БАС КОРП, всі нарахування по ЄСВ, ПДФ і військовому збору здійснюється фактично одним документом, при тому по операціях з нарахування зарплати, виплати гіг-спеціалістам, призам, подарункам, додатковому благу, оренді у фізичних осіб, «нарахування зарплати та внесків» , на підставі якого формується документ «відображення зарплати в фінансовому обліку», і якщо у вас виникла необхідність навіть 1 суму з цього всього масиву даних відредагувати, потрібно всі нарахування робити заново, що при великому масиві даних може призвести до помилок.
●Одним з болючих питань в діяльності резидентів дія сіті є лікарняні, які автоматично реєструються та надходять до сплати на порталі ПФУ. Відповідно до п.1 ст.15 Закону України від 23.09.1999 р. № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі страхових виплат, які повністю або частково компенсують втрату заробітної плати (доходу). Це стосується і гіг-контрактерів. Допомога по вагітності та пологах коштом ПФУ надається як компенсатор втраченої винагороди. Допомога по вагітності та пологах це окремий вид страхових виплат, яка фінансується коштом ПФУ.

Дмитро Ткаченко, керуючий партнер Адвокатського об’єднання DT Partners , з більш ніж 15 річним досвідом супроводу бізнесу, розповів про  “Законодавство ЄС. IT-cпеціаліст в Європі”.

Дмитром було закцентовано увагу на основних аспектах релокації ІТ-спеціаліста за кордон:

1. зміна податкового резидентства;
2. загроза подвійного оподаткування;
3. можливості збереження податкового резидентства України та алгоритм припинення податкового резидентства України;
5. особливості діяльності українського ФОП за кордоном;
6. оподаткування світового доходу;
7. пільгові податкові режими для ІТ-спеціалістів;
8. перспективи обміну фінансовою інформацією CRS між Україною та країнами ЄС;
9. ризик втрати ФОП права на перебування на спрощеній системі оподаткування;
10. ризик “постійного представництва” через перебування ІТ-спеціаліста в ЄС.

Учасники воркшопу ставили дійсно багато питань і проявили інтерес до зустрічі. Ми раді, що вам було корисно, попереду плануємо ще багато цікавого! Усі анонси на нашій сторінці!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти