Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні!

Що було в програмі:
🔹цікаві та надихаючі виступи одеських креаторів змін щодо нових прогресивних екотехнологій та зручних додатків. Серед них, наприклад, виступ студента магістратури Інституту штучного інтелекту та робототехніки “Одеської політехніки” Данила Дерменжи;
🔹актуальні кейси та поради від спікерів панельної дискусії: Adam Fulham, засновника Startup Network Europe; Florian Andrews, експерта Strategy Tools; Vadym Drumov, CEO Hillel IT School та Ян Шапіро, засновника U-Nation.

Odesa IT Family системно підтримує розвиток стартап-екосистеми Одещини, долучаючись до проєктів, які розвивають економічний потенціал регіону та країни. Разом до перемоги кожен на своєму місці!

Також дивись
Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

“Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”

Odesa IT Family взяла участь у заході “Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”.

Підписка на новини від спільноти