Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні!

Що було в програмі:
🔹цікаві та надихаючі виступи одеських креаторів змін щодо нових прогресивних екотехнологій та зручних додатків. Серед них, наприклад, виступ студента магістратури Інституту штучного інтелекту та робототехніки “Одеської політехніки” Данила Дерменжи;
🔹актуальні кейси та поради від спікерів панельної дискусії: Adam Fulham, засновника Startup Network Europe; Florian Andrews, експерта Strategy Tools; Vadym Drumov, CEO Hillel IT School та Ян Шапіро, засновника U-Nation.

Odesa IT Family системно підтримує розвиток стартап-екосистеми Одещини, долучаючись до проєктів, які розвивають економічний потенціал регіону та країни. Разом до перемоги кожен на своєму місці!

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти