“Як вижити R&D інженеру у стартапі?”

“Як вижити R&D інженеру у стартапі?” Ігор Вустянюк, Data Scientist в Beetroot, провів дві яскраві лекції в рамках проєкту IT Stars!

Дякуємо Ігорю та учасникам за активність, ми законспектували найцікавіше.

Що таке R&D? Research and Development — дослідження та розробка. R&D відділ відповідає за інновацію: створення нових продуктів та послуг або покращення існуючих. Часто під цим терміном мають на увазі спеціальні підрозділи або команди,що займаються новим функціоналом продуктів, прототипами, винаходами, науковою роботою тощо.

На ранніх фазах стартапу роль R&D engineer може поєднувати в собі декілька інших більш типових IT-ролей. Деякі приклади задач, з якими може стикнутися R&D інженер та ролей, до яких вони типово відносяться:
🔹Software Engineer: реалізація алгоритмів, написання допоміжних програм для наукової команди, backend
🔹QA Engineer: юніт тести для коду, даних чи моделей машинного навчання
🔹Data Engineer: вилучення даних зі статичних файлів, баз даних та API, фільтрація, валідація, трансформація та збереження цих даних
🔹ML Engineer: організація експериментів, інтеграція власних чи сторонніх моделей та сервісів у продукт
тощо.

Учасники поставили цікаві питання. Ігор розповів про можливості працювати зі стартами — напряму, наприклад, але медичні стартапи не хочуть зазвичай працювати з українцями таким чином, тому шукають компанію-партнера в Україні.
—Як стати data scientist у 2023 році?
— Які проєкти можна запровадити у медицині за допомогою IT?
Відповіді на ці та інші питання можна переглянути в записі лекції за посиланням:

Також Ігор порадив курси для тих, хто хоче свій стартап:
🔹Startup Academy від Genesis
🔹Genesis Academy регулярно проводить курси як з технічних, так і з бізнесових дисциплин
🔹Startup School від Y Combinator
🔹”Як створити стартап” від Prometheus
🔹Основи підприємництва від TechStars
🔹Курс з венчурних угод від TechStars

В відео-презентації є слайди з іншими різними безкоштовними курсами. У тому числі з data science, про яке запитували.
Відео: https://youtu.be/-p3FVQhFBlY

Також дивись
Розпочато серію воркшопів для дизайнерів

Минулого місяця ми в Odesa IT Family запустили новий проєкт для дизайнерів. Це серія воркшопів і зустрічей, які націлені допомогти спеціалістам створенню кращих продуктів завдяки синергії між технічними й творчими підходами.

Останній шанс долучитись до Odesa IT Family Research 2024

Ми завершуємо збір даних для третього дослідження від Odesa IT Family, яке допоможе краще зрозуміти поточний стан технологічної індустрії в одеському регіоні та визначити перспективи розвитку ІТ-ринку. Це ваша можливість вплинути на майбутнє галузі! Ми досліджуємо профілі технологічних компаній, освітніх закладів, а також ключові характеристики та професійні профілі спеціалістів у сфері технологій.

Терміновий збір на відновлення навчального корпусу ОНТУ

Внаслідок ворожої атаки дронів постраждав навчальний корпус Навчально-наукового інституту комп’ютерної інженерії, автоматизації, робототехніки та програмування Одеського національного технологічного університету.

Як розпочати кар’єру в рітейлі та чому це може бути хорошим стартом?

Оксана Фурман, HRD Citrus, презентувала тему “Як розпочати кар’єру в рітейлі та чому це може бути хорошим стартом?” студентам Факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету.

Підписка на новини від спільноти