Provectus

Provectus консультує бізнес та створює власні технологічні рішення, допомагаючи компаніям досягати своїх цілей завдяки штучному інтелекту. У 2020 році компанія отримала статус AWS Consulting Partner найвищого рівня (Premier Tier) у категоріях Data & Analytics, DevOps та Machine Learning.

Наші рішення та проекти приносять користь, не лише клієнтам, а й суспільству. Уяви: AI для лікування хвороб очей, ML для створення безпечних умов праці, попередження втрати зору та зменшення поширення захворювання. Це не майбутнє, це реальні продукти, які створила #ProvectusTeam.

Крім цього, ми заохочуємо співробітників робити внесок у #opensource, а також розвиваємо tech ком’юніті через проведення та участь у knowledge sharing заходах, стажування та безкоштовні освітні програми.

У компанії працює понад 500 спеціалістів (DevOps, ML, Data, QA Engineers та інші) з України, США, Канади, Коста Рики та Росії.

Також дивись
IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Atom Space

Atom Space — некомерційний освітній tech-простір для молоді від 16 до 20 років у Одесі.

Hillel IT School

Hillel IT School — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка постійно розвивається та впроваджує інновації у процес навчання.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

Підписка на новини від спільноти