Provectus

Provectus консультує бізнес та створює власні технологічні рішення, допомагаючи компаніям досягати своїх цілей завдяки штучному інтелекту. У 2020 році компанія отримала статус AWS Consulting Partner найвищого рівня (Premier Tier) у категоріях Data & Analytics, DevOps та Machine Learning.

Наші рішення та проекти приносять користь, не лише клієнтам, а й суспільству. Уяви: AI для лікування хвороб очей, ML для створення безпечних умов праці, попередження втрати зору та зменшення поширення захворювання. Це не майбутнє, це реальні продукти, які створила #ProvectusTeam.

Крім цього, ми заохочуємо співробітників робити внесок у #opensource, а також розвиваємо tech ком’юніті через проведення та участь у knowledge sharing заходах, стажування та безкоштовні освітні програми.

У компанії працює понад 500 спеціалістів (DevOps, ML, Data, QA Engineers та інші) з України, США, Канади, Коста Рики та Росії.

Також дивись
DT Partners

Маємо честь представити нового учасника нашої дружної сім’ї — компанію DT Partners. Щиро вітаємо її у рядах Odesa IT Family.

U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Підписка на новини від спільноти