Компанія Intellias приєдналась до Глобального договору ООН

У вересні 2021 року компанія Intellias приєдналась до мережі Глобального договору ООН. Разом з цим, компанія взяла на себе зобов’язання дотримуватись Десяти принципів Глобального договору за чотирма напрямками: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією. Відтепер ці принципи мають стати частиною стратегії, культури та щоденної діяльності компанії.

«Ми впевнені, що без участі бізнесу досягнення Цілей сталого розвитку ООН неможливе. Intellias активно долучається до реалізації соціально-відповідальних проєктів. Членство у мережі Глобального договору — це можливість стати частиною відповідальної спільноти, яка задає тренди та усвідомлює, що сталість — це не додаткова опція, а обов’язок кожної компанії», — говорить CEO та співзасновник IntelliasВіталій Седлер.

Intellias вже кілька років поспіль поширює ідеї екомобільності: заохочує використовувати електромобілі та велосипеди. Підтримка велоруху в компанії відбувається на стратегічному рівні, саме тому вона вже двічі здобувала звання «Велопрацедавця року». Таким чином, компанія робить внесок у досягнення Глобальної цілі №11 «Сталий розвиток міст і громад».

Також Intellias підтримує досягнення цілі №5 «Гендерна рівність», ставши першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (Women Empowerment Principles, WEP), ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. WEP — це 7 принципів, які є орієнтиром для бізнесів, що прагнуть забезпечити права людини та подолати будь-які прояви дискримінації. Зараз компанія розробляє стратегію гендерної рівності, сприяє професійному та лідерському розвитку жінок, організовує освітні заходи щодо недискримінації й рівних можливостей тощо. Тим самим, Intellias долучилась до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві.

Надалі компанія планує лише збільшувати свій внесок у досягнення Цілей сталого розвитку ООН. Членство в мережі Глобального договору лише сприятиме цьому, відкривши доступ до найкращих світових та українських практик зі сталого розвитку. Крім того, як член мережі, компанія робитиме щорічний публічний звіт щодо своє роботи з досягнення Цілей сталого розвитку ООН.

Також дивись
Відбулася маркетингова конференція “Маркетинг в епоху великих змін”

Катерина Соловей, CEO Odesa IT-family, разом з такими спікерами як Вадим Друмов, генеральний директор і співзасновник Комп’ютерної школи Hillel, Петро Обухов, депутат міськради, засновник таксі та доставки Bond, Олександр Славський, підприємець, засновник Простору “На Часі”, Валерія Антоніу, керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та іншими небайдужими одеситами, взяла участь у конференції від Одеського національного економічного університету.

Відбувся благодійний напівмарафон “Дорога до перемоги”

Odesa IT Family підтримала захід від Одеської обласної державної адміністрації.

Speaking Club for students повертається

Speaking Club for students повертається!
Ми запускаємо безкоштовні зустрічі з прокачкою навичок говоріння англійською для студентів.

IT-компанія EPAM та БФ «Корпорація монстрів» обладнали стабілізаційний пункт для захисників України

Найбільша ІТ-компанія України EPAM регулярно допомагає захисникам та медикам, які перебувають на фронті. У вересні компанія виділили 615 тисяч гривень одеському благодійному фонду «Корпорація монстрів» для закупівлі медичного обладнання.

Підписка на новини від спільноти