Admind_

Ми працюємо у бренд-індустрії з 2010 року.

Наші проєкти мандрують тисячами кілометрів, оскільки ми розвиваємо найбільші світові бренди, стежачи за їхнім розвитком та їхньою бренд цілісністю.

Експерти з Admind мають багатий і різноманітний досвід, тому ми можемо запропонувати комплексні рішення щодо брендування, які задовільнять складні очікування та цілі наших Клієнтів.

Сотні наших професіоналів складають єдину команду з філіями в Амстердамі, Бангкоку, Кракові, Одесі, Варшаві та Цюріху. Ми буквально піклуємось про бренди від А до Я.

Ми дбаємо про розвиток наших проєктів

З 2018 року ми працюємо згідно із системою Agile: регулярне розпорядження зустрічей, ефективне спілкування та чітка процедура покрокового виконання завдань.

Це те, що МИ отримуємо. А клієнти? Вони отримують віддачу всієї команди та ретельний контроль якості. Значення цього для великих брендів не можна переоцінити.

Ефективні методи для розвитку бренду

За ці роки ми розробили ефективні інструменти роботи та надійну методологію.

Це наш інструментарій для всебічного нагляду за брендами, що розвиваються. Рішення, які ми зібрали, підтримують нас на кожному етапі аудиту, шукаючи ідеї, стратегію, створення та дизайн.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти