Adtelligent

Adtelligent Inc. — це ad tech компанія, яка займається розробкою SaaS рішень для programmatic advertising ринку. Adtelligent нараховує близько 80 фахівців різних напрямків. Компанія має офіси у Києві та Одесі і працює над інноваційними технологіями у сфері управління та продажів інтернет-реклами з 2008 року.

Ключові переваги:

• унікальні in-house розробки та інноваційні технології;

• співпраця з провідними видавцями та рекламодавцями;

• інструментами Adtelligent користуються 15 тис. сайтів по всьому світу із сумарним трафіком 250–300 млн показів реклами на день;

• досягнення компанії відзначено різноманітними міжнародними нагородами;

• молодий колектив з динамічним робочим процесом;

• тематичні події, оцінка ефективності, курси та освітні програми;

• система бонусів.

Компанія пропонує клієнтам три ключові платформи для керування процесами монетизування та поширення реклами.

Supply Side Platform допомагає власникам онлайн-ресурсів керувати рекламою на сайті, а саме планувати тип та формат розміщення реклами, підключати партнерів, оптимізувати рекламні місця і т.д.

Header Bidding Platform оптимізує прибуток від продажів реклами в інтернеті завдяки попередньому запуску торгів за розміщення реклами. За допомогою Header Bidding технології можна збільшити дохід від веб-ресурсів в середньому на 40%.

Demand Side Platform спрямована на рекламодавців. Вони самі можуть налаштовувати та розміщувати рекламу в інтернеті без взаємодії з менеджерами.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти