Новини в IT суспільстві
05.12.2023
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

24.11.2023
IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

20.11.2023
Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

13.11.2023
Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

08.11.2023
IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family

Це свято кожного з нас. Кожного, хто долучився до наших проєктів, до наших заходів і діяльності організації. Кожного партнера та компанії-учасниці, які докладають зусиль, аби йти вперед і розвивати IT- екосистему Одещини.

07.11.2023
Провели ще один яскравий IT Wave One-Day Business

70 гостей з різних IT-компаній, IT-шкіл та університетів долучились до заходу. Дякуємо всім, хто приєднався за ваш досвід, готовність ділитись і за вашу підтримку.

06.11.2023
Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів від Odesa IT Family

27 жовтня Анна Любинська, Senior HR People Partner Sigma Software, в рамках профорієнтаційних лекцій розповіла про “HR IN IT: INTRODUCTION”.

06.11.2023
Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів від Odesa IT Family

Вадим Чакрян, Information Security Officer at DataArt , розповів детальніше про кібербезпеку і небезпеку на нашій профорієнтаційній лекції.

30.10.2023
Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандуми про співпрацю

13 жовтня директор громадської спілки Odesa IT Family та директор Агенції регіонального розвитку Одеської області Сергій Кононенко обговорили проблемні питання IT-галузі, регіону та важливі аспекти взаємного співробітництва, яке буде спрямоване на соціально-економічний та культурний розвиток Одеського регіону.

Підписка на новини від спільноти