Новини в IT суспільстві
28.06.2024
Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

29.04.2024
Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

18.04.2024
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

10.04.2024
Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

31.03.2024
“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

28.03.2024
Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

13.03.2024
Потенційні сценарії розвитку IT-сфери

“У держави зараз є всі потрібні передумови, щоб втілювати позитивний сценарій в життя”, — такою думкою поділився Влад Шимов, Board member Odesa IT Family та Managing Director of Eastern Europe Global Engineering Center at Capgemini Engineering.

06.03.2024
Odesa IT Family передала важливі девайси для зору Міській дитячій поліклініці №2

Odesa IT Family передала важливі девайси для зору Міській дитячій поліклініці №2, які ми нещодавно закупили завдяки вашим донатам.

06.03.2024
IT Wave One-Day Business Conference на тему інвестицій відбулась

Ми надзвичайно щасливі, що нам вдалось організувати для вас конференцію з такою актуальною темою, а наші спікери змогли поділитись своєю багаторічною експертизою, адже фінансова свобода айтівців дозволяє стало робити благодійні внески, підкріплює національну валюту, допомагає тримати економічний фронт.

Ерік Найман, засновник інвестиційного радника hugs.ua (https://hugs.ua/) і автор 6 книг по трейдингу та інвестуванню, розпочав нашу зустріч з теми “Інвестиції для айтівців”. Дмитро Ткаченко, бізнес-адвокат, засновник і керуючий партнер Адвокатського об’єднання DT Partners LF, поділився з нами основними ризиками інвестування у будівництво. А Любомир Остапів, відомий український фінансист, засновник соціального проєкту “Сімейний Бюджет”, партнер iPlan.ua, автор книг, розповів про те, як визначити для себе і наповнити змістом і грошима фінансову свободу.

Підписка на новини від спільноти