Angular & Typescript

Корисна література від Odesa IT Family та компанії DataArt.  Сьогодні поговоримо про Angular & Typescript. 

Angular — відкрита і вільна платформа для розробки веб-застосунків, написана мовою TypeScript, що розробляється командою з Google, а також спільнотою розробників з різних компаній.

Частина 1

  • Pro Angular: Build Powerful and Dynamic Web Apps (Adam Freeman) 

  • Node.js, MongoDB and Angular Web Development, 2nd Edition (Brad Dayley, Brendan Dayley, Caleb Dayley) 

  • Testing Angular Applications (Corinna Cohn, Michael Giambalvo, Jesse Palmer, Craig Nishina)

  • ng-book: The Complete Guide to Angular (Nathan Murray, Felipe Coury, Ari Lerner, Carlos Taborda)

  • Mastering TypeScript 3 (Nathan Rozentals)

 

Pro Angular: Build Powerful and Dynamic Web Apps (Adam Freeman) 

Pro Angular — це найбільш стислий і вичерпний посібник, який дає вам знання, необхідні для того, щоб повною мірою скористатися перевагами цього популярного фреймворку для створення власних динамічних програм JavaScript.

Angular — це бібліотека JavaScript з відкритим кодом, яку підтримує Google. Він має багато чудових варіантів, коли йдеться про розробку на стороні сервера, і використовується в деяких із найбільших і найскладніших вебдодатків у світі для вдосконалення HTML у браузері. Його наріжним каменем є можливість створювати додатки, які можна розширювати, підтримувати, тестувати та стандартизувати. Знання основ Angular і розуміння його програм є перевагою будь-якого інструментарію розробника.

П’яте видання цього популярного посібника пояснює, як отримати максимум від Angular, представляючи ряд переваг, які він може запропонувати. Ви почнете вивчати, як використовувати Angular у своїх проєктах, починаючи з концепцій гайок і болтів і переходячи до більш просунутих і складних функцій. Кожна тема в цій повнокольоровій книзі надає вам достатньо знань і деталей, щоб бути ефективними. У справжньому стилі Адама Фрімена найважливіші функції розглядаються на повному майданчику для преси, а також розглядаються типові проблеми та способи їх уникнення.

 

Node.js, MongoDB and Angular Web Development, 2nd Edition (Brad Dayley, Brendan Dayley, Caleb Dayley) 

Node.js — провідне середовище програмування на стороні сервера, MongoDB — найпопулярніша база даних NoSQL, а Angular — провідний фреймворк для інтерфейсної розробки на основі MVC. Разом вони забезпечують простий у реалізації, повністю інтегрований стек веброзробки, який дозволяє вебпрограмістам створювати високопродуктивні сайти та програми, повністю побудовані на JavaScript, від сервера до клієнта.

Оновлена для Angular 2, Angular 4 і наступних версій, це нове видання Node.js, MongoDB і Angular Web Development показує вам, як інтегрувати ці три технології в готові робочі рішення. Він починається зі стислих, кришталево зрозумілих посібників з кожної технології, а потім швидко переходить до створення звичайних вебдодатків.

Ви дізнаєтеся, як використовувати Node.js і MongoDB для створення більш масштабованих, високопродуктивних сайтів, як використовувати інноваційний підхід Angular MVC для структурування ефективніших сторінок і програм, і як використовувати всі три разом, щоб створити видатне наступне покоління вебрішення.

 

Testing Angular Applications (Corinna Cohn, Michael Giambalvo, Jesse Palmer, Craig Nishina)

Тестування додатків Angular — це багатий прикладами практичний посібник, який дає вам методи реального світу, необхідні для ретельного тестування всіх частин ваших додатків Angular. До кінця цієї книги ви зможете впевнено писати модульні та наскрізні тести для додатків Angular на TypeScript.

Тестування додатків Angular навчить вас, як зробити тестування важливою частиною ваших процесів розробки та виробництва. Ви почнете з налаштування простої системи модульного тестування, вивчаючи основні практики. Потім ви налаштуєте його, коли знайдете найкращі тести для компонентів, директив, каналів, служб і маршрутизації Angular. Нарешті, ви дослідите наскрізне тестування, освоїте фреймворк Protractor і вставите програми Angular у свій безперервний конвеєр інтеграції.

 

ng-book: The Complete Guide to Angular (Nathan Murray, Felipe Coury, Ari Lerner, Carlos Taborda)

Що, якби ви змогли освоїти всю структуру — із міцною основою — за менший час, не б’ючись головою об стіну? Уявіть, як швидко ви могли б працювати, якби знали найкращі практики та найкращі інструменти?

Припиніть витрачати час на пошуки та зберігайте все, що вам потрібно для продуктивної роботи, в одному, добре організованому місці з повними прикладами, щоб розпочати свій проєкт без потреби вдаватися до нескінченних годин досліджень.

Ви дізнаєтеся, що вам потрібно знати, щоб професійно працювати з ng-book: The Complete Book on Angular.

 

Mastering TypeScript 3 (Nathan Rozentals)

TypeScript — це і мова, і набір інструментів для створення JavaScript. Він був розроблений Андерсом Хейлсбергом із Microsoft, щоб допомогти розробникам писати JavaScript для масштабів підприємства.

Починаючи зі вступу до мови TypeScript, перш ніж переходити до базових понять, кожен розділ поглиблено та легко для розуміння спирається на попередні знання. Розширені та потужні функції мови охоплюються, включаючи методи асинхронного програмування, декоратори та генерики.

У цій книзі паралельно розглядаються багато сучасних фреймворків JavaScript і TypeScript, щоб читач дізнався про їхні сильні та слабкі сторони. Він також детально вивчатиме модульне та інтеграційне тестування для кожного фреймворку.

Найкращі у своєму класі програми використовують добре відомі шаблони проєктування, щоб бути масштабованими, придатними для обслуговування та тестування. У цій книзі досліджуються деякі з цих об’єктно-орієнтованих методів і шаблонів, а також показуються реальні реалізації.

До кінця книги ви створите комплексну наскрізну вебпрограму, щоб показати, як функції мови TypeScript, шаблони проєктування та найкращі практики галузі можна об’єднати в реальному сценарії.

Також дивись
PHP

Повертаємось з рубрикою корисної літератури для працівників в сфері IT, підготовленою  Odesa IT Family разом з  компанією DataArt.  Сьогодні ділимось з вами списком на тему PHP.

Література на тему кібербезпеки

Вадим Чакрян, Information Security Officer DataArt, поділився на своїй лекції (конспект з лекції можна прочитати за посиланням: https://it-family.od.ua/news_one/seriya-proforiyentaczijnyh-lekczij-z-yuriyem-berkovym/) корисною добіркою, а ми вирішили розповісти вам детальніше про кожну з них.

.NET

.NET Framework — програмна технологія, запропонована фірмою Microsoft як платформа для створення як звичайних програм, так і веб-застосунків. Багато в чому є продовженням ідей та принципів, покладених в технологію Java.

Ruby. Частина 2

За даними Вікіпедії Ruby —  інтерпретована, повністю об’єктно-орієнтована мова програмування з чіткою динамічною типізацією. Мова вирізняється високою ефективністю розробки програм і увібрала в себе найкращі риси Perl, Java, Python, Smalltalk, Eiffel, Ada і Lisp.

Підписка на новини від спільноти