PHP

Повертаємось з рубрикою корисної літератури для працівників в сфері IT, підготовленою  Odesa IT Family разом з  компанією DataArt.  Сьогодні ділимось з вами списком на тему PHP.

PHP (Personal Home Page Tools) — скриптова мова програмування, була створена для генерації HTML-сторінок на стороні вебсервера. PHP є однією з найпоширеніших мов, що використовуються у сфері веброзробок.

  •     PHP 8 Objects, Patterns, and Practice
  •     Web Application Development with Yii and PHP. 2nd Revised edition

PHP 8 Objects, Patterns, and Practice

Дізнайтеся, як розробляти елегантні та надійні системи, використовуючи PHP за допомогою трьох ключових елементів: основи об’єктів, принципи проєктування та найкращі практики. Шосте видання цієї популярної книги було повністю оновлено для PHP 8, включаючи атрибути, підвищення властивості конструктора, нові аргументи та псевдотипи повернення тощо. Він також охоплює багато функцій, нових з останнього видання, включаючи типізовані властивості, нульовий оператор об’єднання та типи повернення недійсних. Ця книга забезпечує міцну основу підтримки PHP для об’єктів, вона спирається на цю основу, щоб прищепити основні принципи проєктування програмного забезпечення, а потім охоплює інструменти та практики, необхідні для розробки, тестування та розгортання надійного коду.

PHP 8 Objects, Patterns, and Practice починається з розділу про розгляд об’єктно-орієнтованих функцій PHP. Він представляє ключові теми, включаючи оголошення класів, успадкування та рефлексію. Наступний розділ присвячений шаблонам проєктування. Він пояснює принципи, які роблять шаблони потужними. Ви охопите багато класичних шаблонів проєктування, включаючи корпоративні шаблони та шаблони баз даних. Останній розділ книги охоплює інструменти та практики, які можуть допомогти перетворити чудовий код на успішний проєкт. У розділі показано, як керувати кількома розробниками та випусками за допомогою git, а також як керувати збірками та залежностями за допомогою Composer. Він також досліджує стратегії автоматизованого тестування та постійної інтеграції.

 

Web Application Development with Yii and PHP. 2nd Revised edition

Ефективно впроваджуйте функції реальних вебдодатків за допомогою фреймворку розробки Yii. У кожній главі наведено мікроприклади, які ґрунтуються один на одному, щоб створити остаточний макроприклад, базову програму CRM. Наповнений корисними завданнями для покращення ремонтопридатності ваших програм.

Ця книга призначена для професійних розробників PHP, які бажають освоїти потужну структуру додатків Yii 2. Передбачається, що ви володієте знаннями об’єктно-орієнтованого програмування. Попередня версія фреймворку Yii згадується лише коротко, але зрозуміти Yii 2 буде ще легше зі знанням Yii 1.1.x.

Ви дізнаєтеся, як створіти повний шаблон програми за допомогою однієї команди оболонки та перетворите її на запущений вебсайт за допомогою іншої. Створення коду для звичайних сторінок інтерфейсу CRUD, керування та налаштування вихідних даних, які надсилатимуться браузеру клієнта тощо.

Також дивись
Angular & Typescript

Корисна література від Odesa IT Family та компанії DataArt.  Сьогодні поговоримо про Angular & Typescript.

Література на тему кібербезпеки

Вадим Чакрян, Information Security Officer DataArt, поділився на своїй лекції (конспект з лекції можна прочитати за посиланням: https://it-family.od.ua/news_one/seriya-proforiyentaczijnyh-lekczij-z-yuriyem-berkovym/) корисною добіркою, а ми вирішили розповісти вам детальніше про кожну з них.

.NET

.NET Framework — програмна технологія, запропонована фірмою Microsoft як платформа для створення як звичайних програм, так і веб-застосунків. Багато в чому є продовженням ідей та принципів, покладених в технологію Java.

Ruby. Частина 2

За даними Вікіпедії Ruby —  інтерпретована, повністю об’єктно-орієнтована мова програмування з чіткою динамічною типізацією. Мова вирізняється високою ефективністю розробки програм і увібрала в себе найкращі риси Perl, Java, Python, Smalltalk, Eiffel, Ada і Lisp.

Підписка на новини від спільноти