.NET

Сумували за порцією корисної літератури? Сьогодні ділимось з вами списком на тему .NET, підготовленим  Odesa IT Family разом з  компанією DataArt.

.NET Framework — програмна технологія, запропонована фірмою Microsoft як платформа для створення як звичайних програм, так і веб-застосунків. Багато в чому є продовженням ідей та принципів, покладених в технологію Java.

  1. CLR via C# (Developer Reference) (Richter Jeffrey)
  2. C# in Depth (Eric Lippert)
  3. Agile Principles, Patterns, and Practices in C# (Micah Martin, Robert C. Martin)
  4. Dependency Injection Principles, Practices, and Patterns (Mark Seemann, Steven van Deursen)
  5. Pro ASP.NET MVC Framework (Expert’s Voice in .NET) (Steven Sanderson)
  6. Design Patterns: Elements of Reusable Object-Oriented Software (Erich Gamma, Richard Helm, Ralph Johnson, John Vlissides)

CLR via C# (Developer Reference) (Richter Jeffrey)

Копайте глибше та опануйте тонкощі спільної мови виконання, C# та розробки .NET. Під керівництвом експерта з програмування Джеффрі Ріхтера, давнього консультанта команди Microsoft .NET, ви отримаєте прагматичне розуміння щодо створення надійнихі адаптивних програм і компонентів.

  • Повністю оновлено для .NET Framework 4.5 і Visual Studio 2012
  • Надає глибокі знання про архітектуру .NET Framework, середовище виконання та інші ключові теми, включаючи асинхронне програмування та нове середовище виконання Windows
  • Надає розширені зразки коду в Visual C# 2012
  • Містить авторитетне, прагматичне керівництво щодо складних концепцій розробки.

 

C# in Depth (Eric Lippert)

Третє видання C# in Depth оновлює друге видання, яке є бестселером, щоб охопити нові функції C# 5, у тому числі проблеми написання підтримуваного асинхронного коду. Він зберігає унікальний проникливий погляд на складні місця та запилені кути C#, який може надати лише експерт Джон Скіт. Якщо ви розробник .NET, ви використовуватимете C# незалежно від того, чи створюєте ви розширену корпоративну програму, чи просто створюєте швидку програму. У C# 5 ви можете робити дивовижні речі з універсалами, динамічною типізацією, LINQ, блоками ітераторів та іншими функціями. Але спочатку ви повинні вивчити це глибоко. У цій книзі припускається, що ви переварили свою першу книгу з C# і прагнете ще.

 

Agile Principles, Patterns, and Practices in C# (Micah Martin, Robert C. Martin)

У відзначеній нагороді книзі Agile Software Development: Principles, Patterns, and Practices Роберт С. Мартін допоміг ознайомити принципи Agile з десятками тисяч програмістів на Java та C++. Тепер програмісти .NET мають повний посібник із гнучких методів із цим повністю оновленим томом Роберта С. Мартіна та Міки Мартіна “Принципи, шаблони та практики гнучкості в C#”.

Ця книга представляє серію практичних прикладів, що ілюструють основи Agile-розробки та Agile-дизайну, і швидко переходить від моделей UML до реального коду C#. У вступних розділах викладаються основи спритних рухів, а в наступних розділах демонструються перевірені техніки в дії. Книга містить багато прикладів вихідного коду, які також доступні для завантаження з веб-сайту авторів.

 

Dependency Injection Principles, Practices, and Patterns (Mark Seemann, Steven van Deursen)

Принципи, практики та шаблони впровадження залежностей навчають використовувати DI для зменшення жорстко закодованих залежностей між компонентами програми. Ви почнете з того, що дізнаєтеся, що таке DI і які типи програм отримають від цього користь. Потім ви опрацьовуєте конкретні сценарії, використовуючи C# і .NET Framework для впровадження DI у власні проєкти. Занурюючись у докладні приклади, ви створите основу, яку зможете застосувати до будь-якої з багатьох бібліотек DI для .NET і .NET Core.

 

Pro ASP.NET MVC Framework (Expert’s Voice in .NET) (Steven Sanderson)

Стівен Сандерсон бачив зрілу структуру ASP.NET MVC із самого початку, тому його досвід у поєднанні з повним охопленням усіх її функцій, у тому числі в офіційному наборі інструментів розробки MVC, дає найясніше розуміння того, як ця захоплююча структура може покращити ефективність кодування — і ви отримаєте безцінне знання про проблеми безпеки, розгортання та сумісності.

ASP.NET MVC Framework є еволюцією веб-платформи Microsoft ASP.NET. Він представив радикальну високопродуктивну модель програмування, яка сприяє більш чистій архітектурі коду, розробці, керованій тестуванням, і потужній розширюваності в поєднанні з усіма перевагами ASP.NET 3.5.

 

Design Patterns: Elements of Reusable Object-Oriented Software (Erich Gamma, Richard Helm, Ralph Johnson, John Vlissides)

Отримавши багатий досвід розробки об’єктно-орієнтованого програмного забезпечення, чотири першокласні дизайнери представляють каталог простих і лаконічних рішень поширених проблем проектування. Ці 23 шаблони, які раніше не були задокументовані, дозволяють дизайнерам створювати більш гнучкі, елегантні та, зрештою, багаторазові дизайни без необхідності заново відкривати самі дизайнерські рішення.

Також дивись
Angular & Typescript

Корисна література від Odesa IT Family та компанії DataArt.  Сьогодні поговоримо про Angular & Typescript.

PHP

Повертаємось з рубрикою корисної літератури для працівників в сфері IT, підготовленою  Odesa IT Family разом з  компанією DataArt.  Сьогодні ділимось з вами списком на тему PHP.

Література на тему кібербезпеки

Вадим Чакрян, Information Security Officer DataArt, поділився на своїй лекції (конспект з лекції можна прочитати за посиланням: https://it-family.od.ua/news_one/seriya-proforiyentaczijnyh-lekczij-z-yuriyem-berkovym/) корисною добіркою, а ми вирішили розповісти вам детальніше про кожну з них.

Ruby. Частина 2

За даними Вікіпедії Ruby —  інтерпретована, повністю об’єктно-орієнтована мова програмування з чіткою динамічною типізацією. Мова вирізняється високою ефективністю розробки програм і увібрала в себе найкращі риси Perl, Java, Python, Smalltalk, Eiffel, Ada і Lisp.

Підписка на новини від спільноти