Python

Ми підготувати список літератури для початківців по мові програмування Python за сумісництвом з компанією DataArt.

1.Head First Python: A Brain-Friendly Guide. Paul Barry
2.Python Cookbook. David Beazley, Brian K. Jones
3.Learning Python. Mark Lutz
4.Fluent Python: Clear, Concise, and Effective Programming. Luciano Ramalho
5.Learn Python 3 the Hard Way: A Very Simple Introduction to the Terrifyingly Beautiful World of Computers and Code. Zed Shaw
6. Dive Into Python 3. Mark Pilgrim
7.The New And Improved Flask Mega-Tutorial. Miguel Grinberg
8.Architecture Patterns with Python: Enabling Test-Driven Development, Domain-Driven Design, and Event-Driven Microservices. Harry Percival, Bob Gregory

1.Head First Python: A Brain-Friendly Guide. Paul Barry

З Head First Python ви швидко зрозумієте основи Python, працюючи з вбудованими структурами даних і функціями. Потім ви перейдете до створення власної веб-програми, вивчення керування базами даних, обробки винятків і суперечок із даними. Якщо вас цікавить те, що ви можете робити з контекстними менеджерами, декораторами, розуміннями та генераторами, усе це тут. Це друге видання — повний навчальний досвід, який допоможе вам миттєво стати справжнім програмістом на Python.

2.Python Cookbook. David Beazley, Brian K. Jones

Ця унікальна книга призначена для досвідчених програмістів Python, які хочуть зосередитися на сучасних інструментах і ідіомах.
Усередині ви знайдете повні “рецепти” з більш ніж дюжини тем, що охоплюють основну мову Python, а також завдання, загальні для широкого спектру областей застосування. Кожен “рецепт” містить зразки коду, які можна відразу використовувати у своїх проєктах, а також обговорення того, як і чому це рішення працює.

3.Learning Python. Mark Lutz

Ця практична книга допоможе вам швидко і продуктивно працювати з Python — незалежно від того, чи ви новачок у програмуванні, чи просто новачок у Python. Це легкий у дотриманні самостійний підручник, заснований на популярному навчальному курсі автора та експерта з Python Марка Лутца. Кожна глава містить окремий урок про ключовий компонент мови та включає унікальний розділ “Перевірте свої знання” з практичними вправами та тестами, щоб ви могли практикувати нові навички та перевіряти своє розуміння під час роботи. Ви знайдете багато анотованих прикладів та ілюстрацій, які допоможуть вам розпочати роботу з Python 3.0.

4.Fluent Python: Clear, Concise, and Effective Programming. Luciano Ramalho

Простота Python дозволяє швидко стати продуктивними, але часто це означає, що ви використовуєте не все, що може запропонувати мова. З оновленим виданням цього практичного посібника ви навчитеся писати ефективний сучасний код Python 3, використовуючи його найкращі ідеї. Відкрийте для себе та застосуйте ідіоматичні функції Python 3 поза межами вашого минулого досвіду. Автор Luciano Ramalho проведе вас через основні функції та бібліотеки мови Python і навчить, як зробити ваш код коротшим, швидшим і більш читабельним.

5.Learn Python 3 the Hard Way: A Very Simple Introduction to the Terrifyingly Beautiful World of Computers and Code. Zed Shaw

У Learn Python 3 the Hard Way ви вивчатимете Python, виконуючи 52 чудово розроблені вправи. Прочитайте їх. Введіть їх код точно. (Без копіювання та вставки!) Виправте свої помилки. Слідкуйте за виконанням програм. Під час цього ви дізнаєтесь, як працює комп’ютер; як виглядають хороші програми; і як читати, писати та думати про код.

6. Dive Into Python 3. Mark Pilgrim

“Занурення в Python 3” Марка Пілігрима — це практичний посібник із Python 3 та його відмінностей від Python 2. Кожен розділ починається зі справжнього повного зразка коду, далі його розбирають на частини і пояснюють, а потім в кінці знову збирають все разом. Це ідеальний ресурс для вас, якщо вам потрібно перенести програми на Python 3 або якщо ви хочете швидко переходити до мов і відразу долучитись до роботи.

7.The New And Improved Flask Mega-Tutorial. Miguel Grinberg

Flask Mega-Tutorial — це всеосяжний посібник для розробників Python для початківців і середнього рівня, який навчає веб-розробці за допомогою фреймворку Flask. Концепції, які розглядаються, виходять далеко за рамки Flask, включаючи широкий спектр тем, які веб-розробники Python повинні знати під час написання власних програм.

8.Architecture Patterns with Python: Enabling Test-Driven Development, Domain-Driven Design, and Event-Driven Microservices. Harry Percival, Bob Gregory

Багато розробників Python цікавляться шаблонами проєктування програмного забезпечення високого рівня, такими як гексагональна/чиста архітектура, архітектура, керована подіями, і стратегічні шаблони, передбачені проєктуванням, керованим доменом (DDD). Але перекласти ці шаблони на Python не завжди просто. У цьому практичному посібнику Гаррі Персіваль і Боб Грегорі з MADE.com представляють перевірені шаблони архітектурного проєктування, щоб допомогти розробникам Python керувати складністю додатків і отримати максимальну віддачу від своїх наборів тестів.

Також дивись
Angular & Typescript

Корисна література від Odesa IT Family та компанії DataArt.  Сьогодні поговоримо про Angular & Typescript.

PHP

Повертаємось з рубрикою корисної літератури для працівників в сфері IT, підготовленою  Odesa IT Family разом з  компанією DataArt.  Сьогодні ділимось з вами списком на тему PHP.

Література на тему кібербезпеки

Вадим Чакрян, Information Security Officer DataArt, поділився на своїй лекції (конспект з лекції можна прочитати за посиланням: https://it-family.od.ua/news_one/seriya-proforiyentaczijnyh-lekczij-z-yuriyem-berkovym/) корисною добіркою, а ми вирішили розповісти вам детальніше про кожну з них.

.NET

.NET Framework — програмна технологія, запропонована фірмою Microsoft як платформа для створення як звичайних програм, так і веб-застосунків. Багато в чому є продовженням ідей та принципів, покладених в технологію Java.

Підписка на новини від спільноти